0

Cum fotografiem un hotel sau o pensiune turistică?

Cum fotografiem un hotel sau o pensiune turistică? Care sunt cele mai potrivite aparate si obiective pentru a putea scoate imagini cat mai bune atat din aparat cat si printr-o post-procesare usoară?Read More...
By : admin | mart. 8, 2019
0

Cum fotografiezi copacii?

Copacii ca si cladirile se fotografiaza in generam avand grija sa nu taiem baza atunci cand dorim sa facem o fotografie artistica. Exista o exceptie insa, atunci cand fotografiem de jos inRead More...
By : admin | mart. 2, 2018
0

Iarna ca in povesti la Comana

Un apus de iarna ca in povesti la Comana.
By : admin | mart. 2, 2018
0

Munchen in imagini

[print_gllr id=5008]
By : admin | mart. 2, 2018
0

Caruta cu cal

O caruta cu cal, dimineata devreme la „Copacul lui Dragos Grijincu”  Vizitati galeria de fotografii cu copacul lui Dragos Grijincu [print_gllr id=4996]
By : admin | mart. 2, 2018
0

Tunelul Transfagarasan, iarna

Am trecut la pas prin tunelul Transfagarasan, in Ianuarie 2018 si am ajuns la Refugiul Balea Tunel unde am gasit oameni primitori, o atmosfera calda si o mancare excelenta. Am mancat celeRead More...
By : admin | mart. 2, 2018
0

Excursie la Lacul Balea, Iarna 2018

Serviciul public judetean Salvamont vechi SIBIU   – Lacul Balea Si o galerie de fotografii facute la Lacul Balea, intr-o excursie din Iarna  lui 2018 Am fotografia cu Nikon D800 si un obiectivRead More...
By : admin | mart. 2, 2018
0

Schitul Bran

Schitul Bran
By : admin | iul. 10, 2015
0

Fotografia artistica de calatorie

Care sunt tehnicile si incadrarile pe care le recomand in fotografia artistica de calatorie? Depinde de tipul de fotografie si ce vrei sa transmiti prin acea fotografie. Daca e fotografie alb negruRead More...
By : admin | iul. 10, 2015