0

Copacul lui Dragos Grijincu

Multi fotografi din intreaga lume au diferite locuri si subiecte de fotografie preferate. Ca si pictorii dealtfel. Unii dintre ei isi picteaza copii toata viata cum ar fi Vladimir Volegov. fotografii laRead More...
By : admin | feb. 14, 2019
0

Cum fotografiezi copacii?

Copacii ca si cladirile se fotografiaza in generam avand grija sa nu taiem baza atunci cand dorim sa facem o fotografie artistica. Exista o exceptie insa, atunci cand fotografiem de jos inRead More...
By : admin | mart. 2, 2018
0

Iarna ca in povesti la Comana

Un apus de iarna ca in povesti la Comana.
By : admin | mart. 2, 2018
0

Cabana Balea Lac, noaptea

Cabana Balea Lac, noaptea Foto: Dragos GrijincuPentru a vedea mai multe fotografii accesati galeria de fotografie de mai jos: [print_gllr id=4498]
By : admin | mart. 2, 2018
0

Caruta cu cal

O caruta cu cal, dimineata devreme la „Copacul lui Dragos Grijincu”  Vizitati galeria de fotografii cu copacul lui Dragos Grijincu [print_gllr id=4996]
By : admin | mart. 2, 2018
0

Excursie la Lacul Balea, Iarna 2018

Serviciul public judetean Salvamont vechi SIBIU   – Lacul Balea Si o galerie de fotografii facute la Lacul Balea, intr-o excursie din Iarna  lui 2018 Am fotografia cu Nikon D800 si un obiectivRead More...
By : admin | mart. 2, 2018
0

Peisaj montan

Peisaj montan
By : admin | iul. 10, 2015