Proiecte și Premii

Cel mai mare proiect fotografic realizat de mine este lansarea albumului de biodiversitate realizat în Parcul Natural Comana numit Delta Neajlovului un album care conține în exclusivitate fotografii realizate de noi pentru pensiunea Casa Comana. Un alt proiect foarte important pentru portofoliul meu a fost realizarea fotografiilor pentru cel mai mare club de fitness din Romania: Stejarii Country ClubȚirac pentru albumele de deschidere al acestuia. Printre clientii mei corporate se numară: Aeroportul Otopeni, Casa Comana, Stejarii Country Club, Scoala de dans Con Sabor, Cramele Halewood, InterTrans Continental și mulți alții.

Vă astept la unele dintre cele mai interesante cursuri, workshopuri si ture foto pe care va invit sa le urmati si sau sa participati pentru a invata lucruri deosebite, a-ți completa cunostintele de fotografie sau pur si simplu pentru a-ti petrece timp de calitate iesind in natură și învatând să fotografiem împreună

Lector ing. Dragoș Grijincu