Fotografie de arhitectură

La cursurile de fotografie arhitecturală pe care le vom prezenta de-a lungul timpului participantii vor putea  să invețe lucruri noi și să-si completeze cunostintele cu chestii utile pentru a lucra fotografie intr-un astfel de domeniu.  Fotografia de arhitectură este foarte utile pentru prezentarile productiei  firmelor de construcţii şi de decorațiuni și amenajări interioare dar si pentru birouri de arhitectură, reviste, producatori de mobilă, si alte domenii inrudite.  De asemeni fotografia de arhitectură este foarte importantă şi pentru materialele de prezentare turistice, hoteluri,  pensiuni, si alte asemenea.

Mai jos gasiti cateva exemple de fotografii arhitecturale realizate de către fotograful Dragoș Grijincu.

Daca sunteti un potential client si aveti un proiect de fotografie arhitecturală, va rugăm sa ne contactați.